RESTAURACJE - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


RestauracjeRestauracja Pałac Łomnica
Restauracja w Małym Pałacu
Nowoczesny sposób na dawne receptury dworskie
W Restauracji Pałacowej panuje przytulna gościnna atmosfera eleganckiej wiejskiej posiadłości. Codziennie zapraszają dwie sale położone na parterze, a w okresie letnim także przestronny taras z widokiem na Śnieżkę. Dania a’la carte serwujemy w godz. 12.00-22.00.
W słonecznych ozdobionych historycznymi freskami salonach położonych na pierwszym piętrze pałacu serwujemy urozmaicone sezonowe śniadania w formie bufetu wzbogacone własnymi domowymi produktami. Tutaj również mają miejsce eleganckie uroczystości rodzinne lub  kolacje firmowe.
Nasza szefowa kuchni pałacowej wraz ze swoim zaangażowanym zespołem komponuje kreatywne dania wykorzystując w nowoczesny sposób dawne receptury dworskie, świeże warzywa, zioła i owoce z naszego historycznego Ogrodu Kuchennego oraz od lokalnych producentów.
Restauracja Pałacowa w Pałacu Łomnica
Miłość i pasja
Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości składników, dlatego gotujemy dania sezonowe i to jedynie z naturalnych produktów. Kreatywność naszych kucharek pałacowych oraz ich miłość i pasja do gotowania przyciągają miłośników sztuki kulinarnej.
Restauracja Pałac Łomnica
Restauracja Pałacowa Pałac Łomnica
Restauracja „Stara Stajnia” na Folwarku
Rustykalna atmosfera
W rustykalnej i swobodnej atmosferze Restauracji Stara Stajnia z jej imponującym sklepieniem i granitowymi filarami oferujemy atrakcyjny wybór potraw  kuchni tradycyjnej, wiejskiej i regionalnej, w tym również liczne dania wegetariańskie. Zespół kucharzy pod wodzą szefowej kuchni majątku regularnie odkrywa dawne przepisy i wyczarowuje z nich codziennie nowe pyszne oryginalne dania dnia. W jej kuchni ważną rolę odgrywają nasz Ogród Kuchenny oraz pory roku. Jest rzecz oczywistą, że do garnków trafiają jedynie naturalne składniki.
Atrakcyjne ceny i malowniczy ogród piwny sprawiają, że restauracja jest bardzo lubiana przez licznych turystów odwiedzających Karkonosze. Mały kącik dla dzieci sprawi radość nie tylko najmłodszym …
Wyjątkowe miejsce
Możliwości, które oferuje nasza sala, są nieograniczone. Idealnie nadaje się do organizacji przyjęcia weselnego, imprezy okolicznościowej lub innej ważnej uroczystości.
Wróć do spisu treści