RESTAURACJA PAŁACOWA - Pałac Łomnica

Przejdź do treści


Restauracja Pałacowa
Elegancka wiejska posiadłość
Restauracja Pałac Łomnica
Restauracja w Małym Pałacu
Nowoczesny sposób na dawne receptury dworskie
W Restauracji Pałacowej panuje przytulna gościnna atmosfera eleganckiej wiejskiej posiadłości. Codziennie zapraszają dwie sale położone na parterze, a w okresie letnim także przestronny taras z widokiem na Śnieżkę. Dania a’la carte serwujemy w godz. 12.00-22.00.
W słonecznych ozdobionych historycznymi freskami salonach położonych na pierwszym piętrze pałacu serwujemy urozmaicone sezonowe śniadania w formie bufetu wzbogacone własnymi domowymi produktami. Tutaj również mają miejsce eleganckie uroczystości rodzinne lub  kolacje firmowe.
Nasza szefowa kuchni pałacowej wraz ze swoim zaangażowanym zespołem komponuje kreatywne dania wykorzystując w nowoczesny sposób dawne receptury dworskie, świeże warzywa, zioła i owoce z naszego historycznego Ogrodu Kuchennego oraz od lokalnych producentów.
Restauracja Pałacowa w Pałacu Łomnica
Miłość i pasja
Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości składników, dlatego gotujemy dania sezonowe i to jedynie z naturalnych produktów. Kreatywność naszych kucharek pałacowych oraz ich miłość i pasja do gotowania przyciągają miłośników sztuki kulinarnej.

Restauracja Pałacowa Pałac Łomnica
Wróć do spisu treści