W Pałacu Łomnica znajdziesz coś, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. To miejsce z duszą, pełne magii - prawdziwa śląska posiadłość z dwoma pałacami - Dużym Pałacem i Małym Pałacem, otoczonymi romantycznym parkiem oraz tętniący życiem Folwark.

Łomnica oferuje idealne warunki wymarzonego urlopu: przytulny, kameralny hotel, restauracje z wyśmienitą kuchnią, wspaniały park, reprezentacyjny pałac z muzealnymi wnętrzami oraz folwark ze sklepami, zwierzętami i wspaniałym miejscem na rodzinne uroczystości oraz imprezy firmowe.

Wiele dodatkowych atrakcji urozmaici Państwa wizytę i spowoduje, że poczujecie się Państwo jak w romantycznej krainie baśni.

Okolice Łomnicy u podnóża Karkonoszy oferują nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Narty, wędrowki na rakietach śnieżnych, wyprawy na sanki w zimie i fantastyczne otoczenie dla wędrówek, wycieczek rowerowych i jazdy konnej latem.

 Wkrocz do żywego świata Dolnośląskiego Dworu!

O wyjątkowości tego miejsca świadczy, iż w roku 2012 Pałac i Park Łomnica zostały wpisane przez Prezydenta RP na listę Pomników Historii.


      

       

       

  

  

 OFERTY SPECJALNE

ola