Restauracja Pałac Łomnica w dwóch salach na parterze posiada 45 miejsc, latem dochodzi do tego taras z dodatkowymi 50 miejscami. Kameralny, rodzinny, niemal domowy charakter zapewni relaks i dobre sampoczucie, nie tylko podczas obiadu czy kolacji, ale i również miłych chwil przy filiżance kawy lub herbaty, lampce wina lub piwie.

Kuchnia czynna jest codziennie od godz. 12.00 do 22.00. Restauracja jest czynna codziennie od godz. 12.00 do ostatniego gościa.

     

 


Do Salonu Różowego z jego romantycznym wystrojem, mieszczącego się na pierwszym piętrze Małego Pałacu, zapraszamy gości chcących urządzić u nas uroczystość rodzinną w kameralnym gronie t.j. chrzciny, urodziny, przyjęcie weselne, rocznicę ślubu, jubileusz. Widok na park i rzekę dostarczą dodatkowych estetycznych wrażeń i sprawią, że czas spędzony w tym miejscu stanie się niezapomnianym przeżyciem.

         

  Sala Niebieska z historycznymi freskami może ugościć w swoich wnętrzach grupy liczące do czterdziestu osób. Elegancki charakter sali podkreślają statuetki Wenus i Diany. Aby przyjęcie było sukcesem zajmiemy się wszystkim: od skomponowania unikalnego menu zgodnie z Państwa oczekiwaniami, po najdrobniejsze elementy wystroju stołu. Chętnie zorganizujemy dla Państwa programy ramowe jak np. występy muzyczne w różnych gatunkach. Mamy na tym polu doświadczenia zbierane długie lata.

     

  Nasz taras to coś więcej niż tylko miejsce do siedzenia. Po prostu chce się tu przebywać od rana do późnych godzin nocnych. Latem życie towarzyskie toczy się właśnie w tym miejscu. Na tarasie mogą Państwo spędzić miłe popołudnia w gronie przyjaciół przy pysznym latte macchiato i bogatym wyborze ciast lub wieczory we dwoje przy lampce dobrego wina lub schłodzonego piwa beczkowego. Sympatyczna obsługa, wspaniały widok na romantyczny park oraz relaksujący szum fontanny przy blasku świec gwarantują pełne zadowolenie gości.

      

 


 OFERTY SPECJALNE

ola