Mały Pałac: Przyjęcie weselne połączone z wystawnym obiadem weselnym w kameralnej atmosferze w gronie najbliższych - w Salonie Różowym lub Sali Niebieskiej, dla 30-50 osób.

Duży Pałac: W Dużym Pałacu możemy udostępnić nasze trzy historyczne sale na parterze oraz hol na ceremonię ślubną oraz na przyjęcie weselne z lampką szampana i kanapkami.

Restauracja "Stara Stajnia": Huczna zabawa weselna, trwająca do białego rana, w romantycznych wnętrzach Restauracji "Stara Stajnia" na Folwarku nawet dla ok. 150 osób sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się weselem Twoich marzeń. Teren folwarczny oraz inne zabudowania mogą być także udostępnione. Całość tworzy obraz, który na zawsze pozostanie, jako bajeczne przeżycie w Państwa pamięci.

Park: Latem proponujemy zorganizowanie uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w pałacowym parku, którego romantyczna sceneria zapewni wyjątkowość i niepowtarzalność. Nasz letni Pawilon parkowy nadaje się do tego idealnie.

Ta różnorodność stylów sprawi, że każda przyszła Młoda Para znajdzie w naszej ofercie idealną propozycję dla siebie. Ten dzień jest przecież wyjątkowy.

Szanowni Państwo, informujemy, że przyjęcia weselne organizujemy wyłącznie w miesiącach poza głównym sezonem turystycznym, tj. styczeń-marzec. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i ustalenia terminu spotkania pod numerem tel.+48 75 71 30 460 lub poprzez hotel@palac-lomnica.pl

Oferta weselna restauracji "Stara Stajnia" 2017.pdf

 OFERTY SPECJALNE

ola